• Doprava zdarma

  • Warmpeace široký spacák VIKING 300 195 cm WIDE
   Warmpeace široký spacák VIKING 300 195 cm WIDE
   Warmpeace široký spacák VIKING 300 195 cm WIDE
   Warmpeace široký spacák VIKING 300 195 cm WIDE
   Warmpeace široký spacák VIKING 300 195 cm WIDE

   Warmpeace široký spacák VIKING 300 195 cm WIDE

   4 632 Kč

   3 828 Kč bez DPH

   5 790 KčSleva 20 %

   Široká varianta letního péřového spacáku Warmpeace Viking pro postavu do 195 cm. Velmi nízká hmotnost a malé rozměry. Limitní izolace do 0 °C.

   Barva :
   Varianta :

   Název barvy : Blue/Grey/Black

   Množství:
   Skladem u dodavatele
   Odešleme obvykle do 4 - 5 pracovních dnů.

   Široký péřový spacák Warmpeace Viking 300 WIDE

   Varianta pro postavu do 195 cm váží bez obalu 860 gramů. Péřový spacák k izolaci využívá 380 gramů kachního peří a spolehlivě izoluje až do 0 °C.

   Varianta spacáku WIDE je v ramenou široká 90 cm a v nohách 60 cm. Obvod je tedy o 20 cm větší, než u klasické varianty spacáku. Pokud by pro vás byl spacák stále úzký, můžete přidat vpínací klín Warmpeace Extender 195, který zvětší obvod o dalších 20 cm.

   Materiály spacáku Warmpeace Viking 300 WIDE

   Spacák je vyroben z lehoučkého Loft Nylonu DWR+, který dokáže odpuzovat vodu do 1 250 mm vodního sloupce. Tento pevný a mechanicky odolný materiál úspěšně spolupracuje i s menším množstvím péřové izolace a umožňuje jí dostatečný loft. Tato část spacáku je vyrobena v Číně.

   Uvnitř spacáku je použito kvalitní kachní peří, které pochází z evropských chovů. Peří je v kvalitě 90/10, jeho plnivost je 600 cuin a je uloženo v „H“ komorách. Plnění spacáku probíhá v Německu pod přísnými normami. Náplň dokáže absorbovat 114 gramů vody. Celý spacák umožňuje paropropustnost RET 3,7 m2 Pa / W-1.

   Vnitřní strana spacáku je vyrobena z Loft Nylonu. Materiál je příjemný na omak a umožňuje rychlý transport vlhkosti. Černá barva na slunci napomáhá rychlejšímu odpařování vlhkosti i v nízkých teplotách.

   Konstrukce spacáku Warmpeace

   Zip spacáku je značkový japonský YKK a po celé délce je podložený klopou s tuhou légou, takže se nezadrhává. Táhlo jezdce je otočné a umožňuje zapínání jak z vnitřní, tak z venkovní strany spacáku. Zip je navíc obousměrný, takže kromě klasického rozepnutí jej můžete rozepnout i od nohou nahoru a případně tak odvětrávat přehřátý prostor v nohách.

   Rozšířená varianta Viking 300 WIDE se vyrábí pouze se zipem u levé ruky. Můžete ji skombinovat s libovolným spacákem Warmpeace Viking s pravým zipem. A bude to fungovat, i když budou různě dlouhé, jen počítejte s tím, že ten delší bude nahoře přečnívat.

   Spojené spacáky Warmpeace

   Kapuce s pružnou tkanicí jde pěkně stáhnout kolem hlavy. Tím zabráníte nechtěným únikům tepla. I když jde o péřák, je určen pro letní období. V kompresním obalu zabírá pouhých Ø 14 × 33 cm.

   Své místo si najde v batohu, na nosičích kol, v brašnách motorek nebo v lodním vaku. Neobtěžuje nadměrným objemem, váhou ani nočním horkem.

   Termoizolační schopnosti spacáku Viking 300

   • Komfort +6 °C
   • Limit 0 °C
   • Extrém -14 °C

   Tyto teploty jsou výsledkem normovaných laboratorních testů a zdaleka nejsou nejdůležitějším faktorem při výběru spacáku. Z těchto údajů je zajímavá vlastně jen limitní teplota, která může sloužit jako orientační údaj při srovnávání schopností spacáků stejné třídy a stejného stáří v suchém stavu.

   Pokud si s výběrem nevíte rady, neváhejte a napište nám. Rádi vám s výběrem pomůžeme.

   Spacák Warmpeace

   Skladování a údržba péřového spacáku

   Spacák Warmpeace Viking 300 dodáváme se dvěma obaly: skladovacím a kompresním. Pokud spacák nepoužíváte, skladujte jej v prostorném skladovacím obalu. Péřová náplň bude v přirozeném nadýchaném stavu a prodloužíte tak životnost spacáku. Kompresní obal velikosti XS má objem jako 3litrová lahev a je vybavený kompresními popruhy, takže jej můžete ještě více zkomprimovat.

   Praní spacáku zvládnete sami v automatické pračce. Perte jej na 30 °C, použijte program na praní vlny a speciální tekuté prací prostředky, které nejsou agresivní vůči peří, nenaruší jeho strukturu, dobře se vymývají při máchání a nekrystalizují v jemných záhybech náplně. Nikdy nečistěte chemicky. Po praní řádně odstřeďte.

   Spacák sušte v sušičce teplým vzduchem do 30 °C nebo ve vodorovné poloze za občasného důkladného protřepání. Počítejte s tím, že spacák bude schnout několik dní. Podrobný návod najdete na etiketě uvnitř spacáku.

   Video Warmpeace Viking 300

   Značka

   Warmpeace
   WARM_4278

   Parametry

   Záruka
   2 roky
   Země původu
   Německo
   ean13
   8591037071184

   Nevíte si rady? Zavolejte nebo nám napište, rádi vám poradíme.

   Mohlo by vás také zajímat

   Komentáře (0)