V týdnu 15. - 19. července budou prodejna i e-shop uzavřeny z důvodu dovolené.

Vaše objednávky vyřídíme v pondělí 22. července 2024. Děkujeme.

Výměna a vrácení zboží

Při uzavření kupní smlouvy na dálku (např. tedy nákup v internetovém obchodě), má kupující (nepodnikatel) podle občanského zákoníku právo odstoupit od smlouvy bez udání důvodu do čtrnácti (14) dnů od převzetí zboží. Na iQSPORTu, máte tuto možnost do 22 dnů.

Výměnu nebo vrácení zboží (např. při koupi špatné velikosti) můžete vyřídit zasláním zboží na adresu:

IQsport s.r.o.
Dukelská 47
769 01 Holešov

obchod@iqsport.cz
+420 777 689 222

Postupujte takto:

  1. Pokud zboží posíláte zpět, vyplňte vždy formulář níže, nebo dopis napište ručně a vyplňte požadované údaje uvedené ve formuláři.
  2. Zboží vracejte bez známek užívání, čisté, pokud možno v původním obalu (i s etiketou identifikující zboží, dokumentací a veškerým dalším příslušenstvím).
  3. Zboží pošlete na naši adresu do dvaceti dvou (22) dnů od převzetí (do tohoto data musí být zboží doručeno zpět).
  4. Zboží nezasílejte na výdejní místa (Zásilkovna apod).
  5. Zboží nezasílejte na dobírku (vyúčtování provádí dodavatel).

Při vrácení veškerého objednaného zboží je zákazníkovi (nepodnikateli) vrácena kupní cena zboží, včetně účtované ceny za dopravu. Při vrácení části objednaného zboží (tj. některé zboží z dodávky si zákazník ponechá), je vrácena kupní cena zboží, náklady na dopravu nejsou vraceny. Při odstoupení od smlouvy jsou podle zákona účtovány skutečně vynaložené náklady spojené s výměnou či vrácením zboží. V případě vracení peněz převodem nebo v hotovosti na provozovně, není účtován žádný poplatek. 

Možnost vrácení zboží pro podnikatelský subjekt je možná pouze po dohodě s majitelem firmy, Lukášem Kruťou. Ne vždy lze vyhovět, zejména pokud jde o o zboží na objednávku, výprodej, nebo jinak speciální zboží. Při výměně nebo vrácení zboží objednaného na podnikatelský subjekt je účtován poplatek 250,- Kč (bez DPH) za služby spojené s výměnou zboží a dodáním na jeho adresu. Tato částka bude odečtena z celkové fakturované ceny nebo bude účtována zvlášť.

Pokud si s výměnou zboží nevíte rady, zavolejte na +420 777 689 222, nebo napište na obchod@iqsport.cz