V pátek 26. července bude prodejna otevřena jen do 15.00 h

z důvodu pořádání akce Nordic Walking. Děkujeme.

   Batoh Doldy Avenger 30
   Batoh Doldy Avenger 30
   Batoh Doldy Avenger 30
   Batoh Doldy Avenger 30

   Batoh Doldy Avenger 30

   1 814 Kč

   1 499 Kč bez DPH

   2 015 KčSleva 10 %

   Jednokomorový, jednoduchý batoh ideální na turistiku a horolezecké výstupy. Vyrobeno v ČR.

   Barva :

   Název barvy : Šedá

   Množství:
   Skladem u dodavatele
   Odešleme obvykle do 4 - 5 pracovních dnů.

   Doldy Avenger 30

   Zádový systém AIR skvěle rozkládá nesený náklad. Skládá se z plastového panelu a tkaniny Tebox, která na zádech velmi dobře odvětrává. Ramenní popruhy velmi dobře padnou a můžete je dotahovat horními balančními popruhy.

   Víko batohu má dvě kapsy, jednu uvnitř a jednu venku. Pod víkem je silonový límec, který dokonalé uzavírá obsah batohu - vypadení čehokoli nehrozí. Uvnitř je velký plochá kapsa a příprava na pitný vak.

   Na bocích batohu jsou látkové kapsy pro uchycení lahví, hůlek nebo stanových tyčí. Nad kapsami jsou kompresní popruhy. Na čele baohu je smyčka na cepín. Pláštěnka ukrytá v kapse na dně.

   Servis batohů Doldy

   Na všechny výrobky Doldy poskytuje firma velmi rychlý kvalitní jak záruční tak i pozáruční servis. Samozřejmě není problém dodat jakékoliv náhradní díly. Firma Doldy vyvíjí batohy přes 30 let a každý krok výroby probíhá v České republice.

   Před uvedením nového batohu na trh probíhá několikaměsíční testovaní. Ať už je batoh určen pro cyklisty, běžce, klasické turisty, nebo horské vůdce, všechyn jeho části jsou vyladěny k dokonalosti. Firma Doldy má také snahu, aby většina použitých materiálů pocházela z ČR. Aktivně spolupracuje s výrobci materiálů na optimalizaci stávajících výrobků případně na vývoji zcela nových materiálů.​

   Značka

   Doldy

   Parametry

   Záruka
   2 roky
   Materiál
   Asymtex
   Objem
   30 l

   Nevíte si rady? Zavolejte nebo nám napište, rádi vám poradíme.

   Mohlo by vás také zajímat

   Komentáře (0)