• Doprava zdarma

  • Warmpeace spacák SOLITAIRE 250 EXTRA FEET 170 cm
   Warmpeace spacák SOLITAIRE 250 EXTRA FEET 170 cm
   Warmpeace spacák SOLITAIRE 250 EXTRA FEET 170 cm
   Warmpeace spacák SOLITAIRE 250 EXTRA FEET 170 cm
   Warmpeace spacák SOLITAIRE 250 EXTRA FEET 170 cm
   Warmpeace spacák SOLITAIRE 250 EXTRA FEET 170 cm
   Warmpeace spacák SOLITAIRE 250 EXTRA FEET 170 cm
   Warmpeace spacák SOLITAIRE 250 EXTRA FEET 170 cm
   Warmpeace spacák SOLITAIRE 250 EXTRA FEET 170 cm
   Warmpeace spacák SOLITAIRE 250 EXTRA FEET 170 cm

   Warmpeace spacák SOLITAIRE 250 EXTRA FEET 170 cm

   4 808 Kč

   3 974 Kč bez DPH

   6 010 KčSleva 20 %

   Minimalistický letní péřový spacák pro postavu do 170 cm. Extra náplň husího peří v oblasti nohou. Limitní izolace do +4 °C.

   Barva :
   Varianta :

   Název barvy : Teal green/Black

   Množství:
   Skladem u dodavatele
   Odešleme obvykle do 4 - 5 pracovních dnů.

   Warmpeace SOLITAIRE 250 EXTRA FEET 170 cm

   Letní péřový spacák pro postavu do 170 cm váží bez obalu pouhých 660 gramů, k izolaci využívá 254 gramů husího peří a spolehlivě izoluje až do +4 °C.

   Varianta Extra Feet obsahuje o 30 % více husího peří ve spodních pěti komorách oproti standardní variantě. Pokud trpíte na chladné nohy, Solitaire 250 Extra Feet je ta správná volba.

   Husí peří je v kvalitě 90/10 a je uloženo v „H“ komorách plnivostí 750 cuin. Plnění a kompletace spacáku probíhá v Německu pod přísnými normami. Celý spacák je ušitý z materiálu Colibri DWR 15D. Tento lehoučký a extrémně pevný materiál dokáže odpuzovat vodu do 1 320 mm vodního sloupce. Výborně pracuje s péřovou náplní a umožňuje jí maximální loft.

   Péřová náplň dokáže absorbovat 76 gramů vody. Celý spacák umožňuje paropropustnost RET 4,5 m2 Pa / W-1.

   Konstrukce spacáku Warmpeace

   Zip spacáku je značkový japonský YKK a po celé délce je podložený klopou s tuhou légou, takže se zip nezadrhává. Táhlo jezdce je otočné a umožňuje zapínání jak z vnitřní, tak z venkovní strany spacáku. Zip je navíc obousměrný, takže kromě klasického rozepnutí jej můžete rozepnout i od nohou nahoru a případně tak odvětrávat přehřátý prostor v nohách.

   Jaký spacák vybrat?

   Je na vás, jestli zvolíte zip u levé, nebo u pravé ruky. Pravákům doporučujeme zip u levé ruky a levákům u pravé, ale není to pravidlo. Pokud cestujete v páru, myslete na to, že dva spacáky s opačnými zipy můžete spojit k sobě. A to i když jsou různě dlouhé, jen počítejte s tím, že ten delší bude nahoře přečnívat.

   V řadě spacáků Solitaire můžete k sobě spojovat i různé modely. Například Solitaire 250 170 cm Levý zip + Solitaire 500 180 cm Pravý zip.

   Warmpeace Solitaire 250 je v ramenou široký 80 cm a v nohách 50 cm. Kapuce má otevřenou konstrukci, je vybavená pružnou tkanicí a jde dostatečně stáhnout kolem hlavy. SPacák nemá stahovací límec kolem ramen. Uvnitř spacáku je kapsička se zipem na drobnosti, jako jsou brýle, čelovka nebo mobil.

   Spacák Warmpeace Solitaire 250

   Termoizolační schopnosti spacáku Solitaire 250 Extra Feet

   • Komfort +8,5 °C
   • Limit +4 °C
   • Extrém -9,5 °C

   Tyto teploty jsou výsledkem normovaných laboratorních testů a zdaleka nejsou nejdůležitějším faktorem při výběru spacáku. Z těchto údajů je zajímavá vlastně jen limitní teplota, která může sloužit jako orientační údaj při srovnávání schopností spacáků stejné třídy a stejného stáří v suchém stavu.

   Pokud si s výběrem nevíte rady, neváhejte a napište nám. Rádi vám s výběrem pomůžeme.

   Skladování a údržba péřového spacáku

   Spacák Warmpeace Solitaire 250 dodáváme se dvěma obaly: skladovacím a kompresním. Pokud spacák nepoužíváte, skladujte jej v prostorném skladovacím obalu. Péřová náplň bude v přirozeném nadýchaném stavu a prodloužíte tak životnost spacáku.

   Kompresní obal velikosti S má objem jako 4litrová lahev a zabírá Ø 15 × 25 cm. Má silikonovou úpravu, která odolává vlhkosti, a je vybavený kompresními popruhy, takže jej můžete ještě více zkomprimovat.

   Praní spacáku zvládnete sami v automatické pračce. Perte jej na 30 °C, použijte program na praní vlny a speciální tekuté prací prostředky, které nejsou agresivní vůči peří, nenaruší jeho strukturu, dobře se vymývají při máchání a nekrystalizují v jemných záhybech náplně. Nikdy nečistěte chemicky. Po praní řádně odstřeďte.

   Spacák sušte v sušičce teplým vzduchem do 30 °C nebo ve vodorovné poloze za občasného důkladného protřepání. Počítejte s tím, že spacák bude schnout několik dní. Podrobný návod najdete na etiketě uvnitř spacáku.

   Značka

   Warmpeace
   4343

   Parametry

   Záruka
   2 roky
   Země původu
   Německo
   ean13
   8591037061031

   Nevíte si rady? Zavolejte nebo nám napište, rádi vám poradíme.

   Komentáře (0)