• Doprava zdarma

  • Warmpeace spacák SOLITAIRE 500 195 cm
   Warmpeace spacák SOLITAIRE 500 195 cm
   Warmpeace spacák SOLITAIRE 500 195 cm
   Warmpeace spacák SOLITAIRE 500 195 cm
   Warmpeace spacák SOLITAIRE 500 195 cm
   Warmpeace spacák SOLITAIRE 500 195 cm
   Warmpeace spacák SOLITAIRE 500 195 cm
   Warmpeace spacák SOLITAIRE 500 195 cm
   Warmpeace spacák SOLITAIRE 500 195 cm

   Warmpeace spacák SOLITAIRE 500 195 cm

   7 640 Kč

   6 314 Kč bez DPH

   9 550 KčSleva 20 %

   Třísezónní péřový spacák Warmpeace Solitaire 500 pro postavu do 195 cm. Husí peří, silikonovaný obal. Limitní izolace do -9 °C.

   Barva :
   Varianta :

   Název barvy : Royal blue/Black

   Množství:
   Skladem u dodavatele
   Odešleme obvykle do 4 - 5 pracovních dnů.

   Warmpeace SOLITAIRE 500 195 cm

   Péřový spacák pro období od jara do podzimu. Péřák pro postavu do 195 cm váží bez obalu 1 040 gramů, k izolaci využívá 545 gramů husího peří a spolehlivě izoluje až do -9 °C.

   _________________________

   Tento spacák je často srovnáván se spacákem Warmpeace Viking 600. Solitaire má oproti Vikingu husí peří, které je bílé, má větší loft i delší životnost. Kapuce má uzavřený tvar a kompresní obal je opatřený vodoodpudivou úpravou. Sbalený je menší a také je lehčí. Jde o populární spacák pro outdoorové nadšence. Poskytuje vynikající výkon.

   _________________________

   Husí peří je v kvalitě 90/10 a je uloženo v „Z“ komorách plnivostí 750 cuin. Plnění a kompletace spacáku probíhá v Německu pod přísnými normami. Celý spacák je ušitý z materiálu Colibri DWR 15D. Tento lehoučký a extrémně pevný materiál dokáže odpuzovat vodu do 1 320 mm vodního sloupce. Výborně pracuje s péřovou náplní a umožňuje jí maximální loft.

   Péřová náplň dokáže absorbovat 164 gramů vody. Celý spacák umožňuje paropropustnost RET 4,5 m2 Pa / W-1.

   Konstrukce spacáku Warmpeace

   Zip spacáku je značkový japonský YKK a po celé délce je podložený klopou s tuhou légou, takže se zip nezadrhává. Táhlo jezdce je otočné a umožňuje zapínání jak z vnitřní, tak z venkovní strany spacáku. Zip je navíc obousměrný, takže kromě klasického rozepnutí jej můžete rozepnout i od nohou nahoru a případně tak odvětrávat přehřátý prostor v nohách.

   Jaký spacák vybrat?

   Je na vás, jestli zvolíte zip u levé, nebo u pravé ruky. Pravákům doporučujeme zip u levé ruky a levákům u pravé, ale není to pravidlo. Pokud cestujete v páru, myslete na to, že dva spacáky s opačnými zipy můžete spojit k sobě. A to i když jsou různě dlouhé, jen počítejte s tím, že ten delší bude nahoře přečnívat.

   V řadě spacáků Solitaire můžete k sobě spojovat i různé modely. Například Solitaire 500 195 cm Levý zip + Solitaire 1000 180 cm Pravý zip.

   Warmpeace Solitaire 500 je v ramenou široký 80 cm a v nohách 50 cm. Pokud by byl pro vás spacák příliš úzký, můžete sáhnout po vpínacím klínu Warmpeace Extender 195.

   Kapuce je na bocích zdvižená a otvor je ve tvaru „O“. Je vybavená pružnou tkanicí a jde pohodlně stáhnout kolem obličeje. Stejně tak stahovací límec kolem ramen. Stažený límec a kapuce spolu zabraňují nechtěným únikům tepla. Uvnitř spacáku je kapsička se zipem na drobnosti, jako jsou brýle, čelovka nebo mobil.

   Warmpeace Solitaire 500

   Termoizolační schopnosti spacáku Solitaire 500

   • Komfort -2 °C
   • Limit -9 °C
   • Extrém -27 °C

   Tyto teploty jsou výsledkem normovaných laboratorních testů a zdaleka nejsou nejdůležitějším faktorem při výběru spacáku. Z těchto údajů je zajímavá vlastně jen limitní teplota, která může sloužit jako orientační údaj při srovnávání schopností spacáků stejné třídy a stejného stáří v suchém stavu.

   Pokud si s výběrem nevíte rady, neváhejte a napište nám. Rádi vám s výběrem pomůžeme.

   Skladování a údržba péřového spacáku

   Spacák Warmpeace Solitaire 500 dodáváme se dvěma obaly: skladovacím a kompresním. Pokud spacák nepoužíváte, skladujte jej v prostorném skladovacím obalu. Péřová náplň bude v přirozeném nadýchaném stavu a prodloužíte tak životnost spacáku.

   Kompresní obal velikosti M má objem jako 6litrová lahev a zabírá Ø 19 × 30 cm. Má silikonovou úpravu, která odolává vlhkosti, a je vybavený kompresními popruhy, takže jej můžete ještě více zkomprimovat.

   Praní spacáku zvládnete sami v automatické pračce. Perte jej na 30 °C, použijte program na praní vlny a speciální tekuté prací prostředky, které nejsou agresivní vůči peří, nenaruší jeho strukturu, dobře se vymývají při máchání a nekrystalizují v jemných záhybech náplně. Nikdy nečistěte chemicky. Po praní řádně odstřeďte.

   Spacák sušte v sušičce teplým vzduchem do 30 °C nebo ve vodorovné poloze za občasného důkladného protřepání. Počítejte s tím, že spacák bude schnout několik dní. Podrobný návod najdete na etiketě uvnitř spacáku.

   Spacák Warmpeace Solitaire 500

   Pokud trpíte na chladné nohy, můžete sáhnout po variantě Solitaire 500 Extra Feet, která obsahuje o 30 % více husího peří ve spodních pěti komorách.

   Značka

   Warmpeace
   4346

   Parametry

   Záruka
   2 roky
   Země původu
   Německo
   ean13
   8591037061185

   Nevíte si rady? Zavolejte nebo nám napište, rádi vám poradíme.

   Mohlo by vás také zajímat

   Komentáře (0)