Skládací koloběžka REBEL MAX FOLD (G5)

Vaše cena s DPH: 14 990 Kč
Cena bez DPH 21%: 12 388 Kč

Původní cena: 0 Kč

Kód zboží: 10543


Popis produktu

​Skládací koloběžka KOSTKA REBEL MAX FOLD (G5) 

Skládací koloběžka do města

KOSTKA REBEL MAX FOLD je lehká koloběžka, kterou lze bez námahy složit za pouhopouhých 20 vteřin. Vybroušené vlastnosti této lehké koloběžky pro dospělé oceníte především v městském provozu, ale i při kratších výletech. Mezi její hlavní přednosti patří hbitá obratnost, supernízká váha a opravdu malé rozměry. S trochou nadsázky by se dalo říct, že ji strčíte do kapsy. Bez nadsázky pak určitě strčíte do kapsy všechny ostatní účastníky silničního provozu. Co váží víc? 6,6 kg železa nebo 6,6 kg peří? Odpověď je jasná, každopádně se zmíněnou hmotností je koloběžka KOSTKA REBEL MAX FOLD opravdu lehká jako peříčko. Bez problémů ji tak vynesete do schodů nebo přenesete přes jinou překážku, která se vám ve víru města postaví do cesty. Ve složeném stavu měří jen 82 x 64 x 20 cm, díky čemuž ji snadno odvezete MHDéčkem nebo uskladníte v malém bytě.

Tato lehká koloběžka s nafukovacími koly se vyznačuje vynikajícími jízdními vlastnostmi, které z ní dělají nespoutaného uličníka (za jejími řidítky se ulicemi budete řítit vždy hravě a bez omezení). Dravou jízdu zajistí náboje Kostka HK 6524 RS na průmyslových ložiscích, odolnost koloběžky zase zaručuje rám z vysokopevnostní (CrMo) oceli, jenž je ze spodní strany nášlapu chráněn speciálními sváry a výztuhou. Tyto prvky nejenže rám chrání proti opotřebení, ale současně zvyšují jeho tuhost. Malá kola koloběžky (16"/12") s ráfky Dragon, obutými do kvalitních plášťů Schwalbe Big Apple, se zase postarají o nesmírnou obratnost a pohodlnost. Když se v cestě nečekaně objeví chodec, auto, tramvaj, splašený pes nebo díra v chodníku, vždy spolehlivě zastavíte díky véčkovým brzdám Shimano 4000.

Za zmínku jistě stojí i unikátní představec KOSTKA FOLD, jednoduchý a zároveň důmyslný systém, umožňující sklopení řidítek o 180 stupňů. Právě díky této skvělé vychytávce složíte koloběžku extrémně snadno a extrémně rychle. O složení rámu se pak postará systém SPIN, jednoduše povolit, otočit a dotáhnout.

Městská koloběžka KOSTKA REBEL MAX FOLD je nejen funkčním, ale také designovým kouskem, za kterým se každý rád otočí. Je to však také obratný Tarzan, který se zkušeně prodere jakkoliv hustou městskou džunglí. Součástí je také krátký popruh, který umožňuje snadný převoz po zadním kole ve složeném stavu.

Model KOSTKA REBEL MAX FOLD je možné dovybavit transportní taškou a popruhem, která koloběžku ochrání proti poškození a zároveň vám usnadní její přenášení.​

Vlastnosti koloběžky KOSTKA REBEL MAX FOLD (G5)​

Základní specifikace

Výška950 MM
Délka1215 mm
Hmotnost6,6 kg
Nosnost rámu120 kg
Velikost předního kola16"
Velikost zadního kola12"
Světlost nášlapu60 mm
Délka nášlapu390 mm
Rozvor kol865 mm
Šířka řidítek570 mm

Vybavení

BrzdyShimano 4000
NábojeKOSTKA HK 6524 RS
ObutíSchwalbe Big Apple
RáfkyRemerx RMX 2021
PředstavecKOSTKA FL 2822 S
ŘídítkaKOSTKA FBH 570-100 Al
VidlicePevná 16" - 65 mm
Ložiska (Náboje)NTN Japan (Průmyslová)
Hlavové složeníA-Head 1"
MadlaTvrzená pěna
PaprskyNerezové
DušeAutoventilek
Zátky řidítekPlastové odrazové


Parametry produktu

Záruka 24 měsíců
Země původu ČR