Pitný vak HydraPak Elite 1,5L

Vaše cena s DPH: 699 Kč
Cena bez DPH 21%: 578 Kč

Původní cena: 850 Kč
Sleva: 18%

Kód zboží: 10356


Popis produktu

Vak na vodu ​HydraPak Elite 1,5 L

Pod názvem Elite 1,5 L se skrývá snadno plnitelný, jednoduše udržovatelný a odolný hydrovak americké značky HydraPak. Hodí se na běžecký trénink, cyklovýlety a veškeré sportovní aktivity, při kterých není možné nebo bezpečné používat klasické lahve na pití.

Vak na vodu HydraPak Elite 1,5 L je vyrobený z poddajného a otěruvzdorného materiálu TPU bez použití PVC a BPA, který je zcela bezpečný a nijak neovlivňuje chuť uchovávané tekutiny. Vše od vaku přes náustek je designováno pro maximálně snadné použití i čištění a díky sérii zátěžových testů, kterými vaky HydraPak prochází, se nemusíte bát ani protržení nebo prasknutí vaku při neopatrném zacházení.

Snadné plnění

Vak se velmi snadno plní, k dispozici totiž není jen úzký otvor, ale rovnou je celá šířka vaku. Při plnění není třeba mít připojenou hadici, což výrazně usnadňuje manipulaci s vakem.

Jednoduchá údržba

Pokud chcete HydraPak umýt, stačí ho obrátit naruby a opláchnout nebo jemně očistit měkkou houbičkou. Rychleji tak uschne a bude dříve připravený k dalšímu použití.

  • ​Hmotnost: 120 gramů

  • Výška: 31 cm

  • Šířka: 14,7 cm

  • Délka hadice:

  • Lze zmrazit nebo naplnit tekutinou o teplotě až 60 °C

HydraPak Elite​ 1,5L​ také k dostání ve větších variantách HydraPak Shape-Shift 2L ​a HydraPak Shape-Shift 3L (oba se systémem Shape-Shift).​

Parametry produktu

Záruka 24 měsíců