Ve čtvrtek 25. července 2019 bude z technických důvodů

 prodejna iQSPORT otevřena až od 14 hodin.

Děkujeme za pochopení.

Koloběžka KOSTKA REBEL MAX KID (G5)

Vaše cena s DPH: 6 990 Kč
Cena bez DPH 21%: 5 777 Kč

Původní cena: 0 Kč

Kód zboží: 10542


Popis produktu

​Koloběžka KOSTKA REBEL MAX KID (G5) 

Koloběžka s nafukovacími koly, pro děti od 4 let

KOSTKA REBEL MAX KID je výborným strojem pro všechny malé uličníky a uličnice. Jedná se o dětskou koloběžku s nafukovacími koly, která vyniká velmi nízkou hmotností. Váží pouhých 5,4 kilogramů, čímž se řadí k nejlehčím dětským koloběžkám, které jsou na trhu k dostání.

Pokud chcete své ratolesti dopřát opravdu kvalitní dětskou koloběžku, na níž se bude moci dosyta vyřádit, s modelem KOSTKA REBEL MAX KID jistě nesáhnete vedle. A víte, co je nejlepší? Tato koloběžka pro malé děti se umí proměnit i v koloběžku pro starší děti. Když její malý majitel povyroste, stačí přehodit řídítka do vyšší polohy. Rám z vysokopevnostní oceli (CrMo) a použitá průmyslová ložiska dávají koloběžce KOSTKA REBEL MAX KID dokonalé jízdní vlastnosti. Pro zvýšení odolnosti a bezpečnosti rámu, který je mimochodem vyroben z letecké CrMo oceli, je spodní strana nášlapu opatřena speciálními sváry – prvek, které chrání rám při kontaktu s terénními nerovnostmi.

Správný a bezpečný úchop řidítek zajistí gripy, které jsou přesně uzpůsobeny velikosti dětské dlaně. Obdobně je tomu v případě brzdových pák Shimano 4000, jež jsou nastavitelné, a tak přesně padnou do ruky i těm nejmenším z nás. Brzdy samotné pak disponují dokonalou funkčností a vysokou spolehlivostí.

Barevné provedení dělá z koloběžky KOSTKA REBEL MAX KID designový skvost, za kterým se na ulici každý rád otočí. Nečekejte a dopřejte svému dítěti radost z pohybu. Věříme, že si tuto formu zábavy brzy a navždy zamiluje.

Prémiová česká dětská koloběžka byla vyvinuta bez kompromisů z těch nejlepších materiálů za použití nejnovějších technologií.​

Vlastnosti koloběžky KOSTKA REBEL MAX KID (G5)​

Základní specifikace

Výška740 - 640 mm
Délka1130 mm
Hmotnost5,4 kg
Nosnost rámu70 kg
Velikost předního kola16"
Velikost zadního kola12"
Světlost nášlapu40 mm
Délka nášlapu300 mm
Rozvor kol775 mm
Šířka řidítek420 mm

Vybavení

BrzdyShimano 4000
NábojeKOSTKA HK 6524 HB
ObutíSchwalbe Big Apple
RáfkyRemerx RMX 2021
PředstavecKOSTKA SK 2822 S
ŘídítkaKOSTKA FBH 420-100 Al 2P
VidlicePevná 16" - 65 mm
Ložiska (Náboje)Průmyslová
Hlavové složeníA-Head 1"
MadlaTvrzená pěna
PaprskyNerezové
DušeAutoventilek
Zátky řidítekPlastové odrazové

Parametry produktu

Záruka 24 měsíců
Země původu ČR