V pátek 26. dubna 2019 bude prodejna uzavřena

z důvodu školení Nordic Walking.

Dámská péřová bunda Warmpeace Swan mango

Vaše cena s DPH: 1 910 Kč
Cena bez DPH 21%: 1 579 Kč

Původní cena: 3 180 Kč
Sleva: 40%

Kód zboží: 10413


Popis produktu

​Warmpeace Swan Lady je dámská ultralehká péřová bunda. Je vyrobená z materiálu Colibri DWR. Hlavní výhodou tohoto materiálu je, že výrobky z něj jsou oproti srovnatelným produktům více než o polovinu skladnější a přitom velmi hřejí.

Swan Lady je velmi tenká a lehká. Nijak neomezuje Váš pohyb, ať už ji použijete jako zateplovací vrstvu pod bundu – „péřovou mikinu“, nebo jako svrchní vrstvu. Hmotnost bundy je pouhých 290 gramů.

Swan Lady je střihově přizpůsobena dámské postavě a má prodloužený zadní díl. Hlavní zip je podložen vnitřní klopou. Rukávy a dolní lem jsou zakončeny pružnou lycrou. Obvod límce jde regulovat pružnou tkanicí. Vepředu jsou dvě velké kapsy na zip, uvnitř pak dvě kapsy a jedna kapsa na zip.

Součástí bundy je transportní obal, který najdete v jedné z vnitřních kapes. Ve sbaleném stavu zabírá bunda v batohu minimum místa. Kachní peří má plnivost 90/10, 600 cuin.

Jak se o bundu starat

Bundu perte při teplotách do 30 °C, sušit ji můžete v sušičce rovněž do 30 °C nebo rozložením na sušáku, nikoliv pověšením na ramínko. Po vyprání nebo vybalení z transportního obalu bundu vždy protřepejte, aby se péřová náplň rovnoměrně rozmístila.

Pro delší životnost doporučujeme výrobky s péřovou náplní uchovávat volně pověšené na suchém místě, dlouhodobé uskladnění v transportním obalu jim nesvědčí.

Velikostní tabulka​