Základní kurz Walking & Talking

Cena za osobu: 890 Kč

Průběh a smysl kurzu

Tento více než šestihodinový kurz je to pravé pro první seznámení se Nordic Walking. Kurz Walking & Talking jsme rozdělili na celkem 3 lekce.

První dvouhodinovka pokrývá obecné seznámení se Severskou chůzí, výběr správné délky a typu holí, základy držení těla, nácvik správné vzpřímené chůze s holemi, odraz z poutka, a zahřívací cvičení s holemi.

V druhé dvouhodinovce pilujeme techniku (chůze z kopce, chůze do kopce, rychlostní stupně...), zaměřujeme se rovněž na odstraňování špatných pohybových návyků, posilujeme, protahujeme, a také si hrajeme.

Při třetí lekci(která někdy trvá déle než 2 hodiny v závislostina zvolené trase) se už vydáváme na asi 3-5 km trasu a během ní řešíme individuální potřeby každého účastníka kurzu.

Pro koho je kurz vhodný?

Kurz je určený pro všechny, kteří se chtějí hýbat, nebo se jen chtějí seznámit s tím, co to Nordic Walking vlastně je.

Absolvování tohoto kurzu je vstupenkou pro přihlášení na Kurz pro pokročilé, kde prohlubujeme znalosti získané na kurzu Walking & Talking.

Informace o kurzu a místu srazu instruktor upřesní nahlášeným účastníkům alespoň dva dny předem, a to v informačním emailu nebo smskou.

Podívejte se na aktuálně vypsané kurzy.

Základní kurz Walking & Talking INDIVIDUÁL

Cena za osobu: 1490 Kč

Kurz má prakticky stejný průběh a cíl a jako klasický kurz Walking & Talking. Rozdíl je v intenzitě vzdělávání, protože na tomto kurzu budeme nanejvýš tři lidé. Kurz je řešení pro páry, nebo pokud jste například časově omezení.

Na tento typ kurzu nevypisujeme termíny.

Napište si o něj....

Nasledujte nás na Facebooku