Rozšířené spacáky pro extra pohodlí

před rokem

O spacácích se toho už napsalo tolik, že by to stačilo na knihu. Základní požadavek ale zůstává stejný: kvalitně se vyspat. Většina výrobců dnes nabízí spacáky...


O spacácích se toho už napsalo tolik, že by to stačilo na knihu. Základní požadavek ale zůstává stejný: kvalitně se vyspat. Většina výrobců dnes nabízí spacáky se šířkou okolo 80 cm v ramenou. Lidé, kteří mají v pase 100 cm nebo více, se do takového spacáku vejdou, ale prostě to není pohodlné. Potřebují širší spacák, ale protože neví, že něco takového je, raději nikam nejedou a často pronesou slova: "ve spacáku nespím" nebo "spacák je hrůza".

Naštěstí jsou mezi námi přemýšliví lidé, kteří počítají i s tímto. Česká firma Warmpeace nabízí rozšířené varianty svých péřových spacáků, a to i těch zimních. Zatímco klasické varianty mají v ramenou šířku 80 cm a v nohou 50 cm, verze WIDE jsou širší o 10 cm. A rozdíl celkem 20 cm v obvodu už znamená pohodlné spaní i pro urostlejší jedince. 

Rozšířené varianty se nabízejí jen s levým zipem, což je příjemnější pro praváky. Pro ty, kdo chtějí zip na pravé straně, máme také řešení. Můžete zvolit klasickou nerozšířenou verzi spacáku a doplnit ji rozšiřovacím klínem Extender, který je také široký 20 cm.

Navíc spacáky s levým a pravým zipem, klasické, nebo WIDE, s Extendrem nebo bez Extendru můžete sepnout k sobě. Ideální je mít stejné délky spacáků aby byly zipy stejně dlouhé, ale ani různé délky spacáků nejsou zásadní problém.

A proto tvrdíme, že máme spacáky pro každého!

Rozšířené spacáky Warmpeace

Letní Viking 300 WIDE

Limitní teplota 0 °C (extrém -14 °C)

Spacák Warmpeace Viking 300 WIDE


Třísezónní Viking 600 WIDE

Limitní teplota -9 °C (extrém -28 °C)

Spacák Warmpeace Viking 600 WIDE


Třísezónní Viking 900 WIDE

Limitní teplota -14 °C (extrém -34 °C)

Spacák Warmpeace Viking 900 WIDE


Zimní Viking 1200 WIDE

Limitní teplota -18 °C (extrém -38 °C)

Spacák Warmpeace Viking 1200 WIDE


Podívejte se na další výrobky značky Warmpeace.