Koloběžky Kostka v Holešově

před 9 měsíci

Koloběžku KOSTKA koupíš v iQSPORTu

Od 10. 4. 2018 je iQSPORT prodejcem koloběžek KOSTKA v Holešově a jeho okolí. Koloběžky Kostka jsou nejen skvělým dopravním prostředkem, ale především životní výzvou. Kdo z nás by se nechtěl vrátit do dětských let a užít si trochu zábavy?
Proč Kostka? Kostka jsou koloběžky, které vyrábějí moravské ruce v Hanušovicích pod vrcholky Jeseníků. Až na brzdy (Shimano), ráfky a pneu (Schwalbe nebo Rubena) jsou kompletně vyráběné v ČR. Nejde tedy jen o kompletování nakoupených dílů, ale o celý vývoj, nápady, prototypy, testování, až po řezání trubek, vyplétání kol a tak dále... prostě Kostky jsou na špici s vývojem a celkovým vnímáním světa koloběžkářů.

A jdeme ještě dál. Nová pátá generace koloběžek, kterou lidé z Kostky představili 7. 4. 2018 na veletrhu Forbikes v Brně, má ambice zapojit do pohybu nejen majitele koloběžek, ale i jejich psí přátele. Jak na to? Podívejte se...


Kde koupím koloběžku Kostka?

Ideální je koloběžku napřed vyzkoušet. A proto je tady program FitKoloběh, kde se snadno naučíte na koloběžce jezdit. Rádi vám koloběžku půjčíme a pomůžeme i s výběrem. 

Tak si trhni nohou a rozjeď svoji koloběžku!