V pátek 26. dubna 2019 bude prodejna uzavřena

z důvodu školení Nordic Walking.

Batoh Doldy Office Bag 25

Vaše cena s DPH: 1 610 Kč
Cena bez DPH 21%: 1 331 Kč

Původní cena: 1 850 Kč
Sleva: 13%

Kód zboží: 10338


Popis produktu

​Doldy Office Bag 25 

​batoh určený pro každodenní použití. 

Batoh ​Doldy Office Bag 25 má tři samostatné komory, z toho jedna je polstrovaná pro bezpečné přenášení notebooku. Vnitřní kapsy na psací potřeby a další materiál. Polstrovaný a odvětraný zádový systém AIR. Anatomicky tvarované ramenní popruhy. Dvě přední kapsy. Dvě boční otevřené  kapsy. Úchyt na klíče. Reflexní páska.

Při vývoji jsou použity veškeré téměř 30 leté zkušenosti firmy Doldy s výrobou batohů.  Výroba batohu probíhá výhradně v České Republice. Firma Doldy se snaží aby většina použitých materiálů pocházela z ČR. Aktivně spolupracuje s výrobci materiálů na vyladění stávajících výrobků případně na vývoji úplně nových materiálů.

Díky ideálnímu objemu, zvoleným materiálům, množství kapes a samostatné polstrované komoře určené pro notebook je vhodný pro časté používání jak do kanceláře tak do školy.​

Servis: Na všechny výrobky Doldy poskytuje firma velmi rychlý kvalitní jak záruční tak pozáruční servis. Samozřejmě není problém dodat jakékoliv náhradní díly.

Zádový systém AIR

Tento zádový systém zaručuje dokonalé rozložení nákladu a výborné odvětrání zad. Plastový panel. Ergonomicky tvarované vyztužené ramenní popruhy ve tvaru S. Spodní stabilizační popruhy. Všechny části jsou podšity tkaninou Tebox, což zaručuje dobré odvětrání zad.

Technické parametry:

  • ​hmotnost 1100 g
  • objem 25 l

Parametry produktu

Záruka 24 měsíců
Země původu ČR
Litráž 25 litrů
Délka zad 48 cm
Výška batohu 49 cm
Šířka batohu 30 cm
Hloubka batohu 13 cm